Urszula Antonkiewicz-Kotla

Urszula Antonkiewicz-Kotla

Dyrektor Biura ds. Zarządzania Decyzjami Biznesowymi

 Bank Handlowy w Warszawie S.A.
O mnie

Od lipca 2015 Ula zarządza obszarem decyzji biznesowych w Banku Handlowym w Warszawie S.A., w skład którego wchodzą takie struktury jak zarządzanie kampaniami i relacjami z klientem, zarządzanie i raportowanie informacji biznesowych, wsparcie procesów operacyjnych, zaawansowane analityki biznesowe (Big Data) oraz systemy motywacyjne – od ich projektowania do egzekucji.
Ula ma ponad czternaście lat doświadczenia w bankowości, z czego przez 12 zajmowała się zarządzaniem ryzykiem. Cała jej kariera związana jest z Bankiem Handlowym (Citi w Polsce), gdzie wdrażała m.in. procesy tworzenia rezerw zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości, adekwatności kapitałowej (Basel II i Basel III). Pracowała w Londynie i Nowym Yorku, gdzie odpowiadała za obszary informacji zarządczej na poziomie regionalnym oraz modele ryzyka. Przed przejściem do biznesu detalicznego była szefem Departamentu zarządzania ryzykiem modeli, procesem kapitałowym i polityki kredytowej.
Ula posiada tytuł magistra finansów i bankowości. Lubi spędzać czas z rodziną (ma dwie małe córki) i przyjaciółmi. Podróżowanie to jej wielka pasja i podczas tych wycieczek lubi odkrywanie podwodnego świata – nurkuje.


Wystąpienia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z Z