Anna Rawska–Kupczyńska

Anna Rawska–Kupczyńska

Senior Marketing Manager for Central Eastern Europe, Russia and Israel Hewlett Packard Enterprise

Skuteczny menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem. Lider zespołów lokalnych i międzynarodowych.

O mnie

Skuteczny menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych oraz produktowych dla polskich i międzynarodowych firm z branży ICT. Ekspert w zakresie zarządzania projektami wspierającymi sprzedaż oraz lider zespołów lokalnych i międzynarodowych.

Posiada praktyczną wiedzę w zakresie technik marketingowych B2B i kanałów dotarcia do klientów, budowania relacji z partnerami biznesowymi oraz agencjami marketingowymi. Pasjonuje ją tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w działaniach marketingowych wspierających rozwój sprzedaży.
Z Hewlett Packard Enterprise związana od 2002r. Od ponad dwóch lat, jako Enterprise Group Senior Marketing Manager, odpowiada za strategię marketingową Enterprise Group na rynkach Central Eastern Europe, Russia and Israel, a także realizacje kampanii marketingowych dla rynku B2B, nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji. Jako członek zarządu HPE Poland Women Network działa aktywnie na rzecz kobiet w branży IT. Wcześniej związana m.in. z Compaq Computer, Digital Equipment, Polkomtel. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing Szkoły Głównej Handlowej.


Wystąpienia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z Z